Jak to bude snažší ? :)

14. října 2010 v 17:31 | :P |  Triks & Tips
koo
POkud už jsi tedy rozhodnutá že budeš hubnout tak vám teď napíšu díky čemu by vám šlo to hubnutí lépe ;)

1)  MOTIVACE  ( vysvětleno v předešlím článku )
2)  PIŠ JSI CO SNÍŠ !

když jsi budeš víct sešítek kam jsi budeš psát co za každý den sníš , a kolik toho je budeš vědět jestli bys měla ubrat nebo naopak přidat :)  , budeš to mít schrnutý před očima a budeš vidět ty pokroky :)

3)  ZAVĚĎ SI  SEŠÍTEK

zaveď si sešítek kam jsi budeš psát své míry :) ( muže to být ten samí sešítek na zápis jídla )
NAPŘ >> rozděl si sešítek na ruzne sloupečky >>
1 sloupeček --> piš si tam datum aby jsi věděla kdy jsi se měřila
2 sloupeček --> vyber si část těla kde chceš zhubnout a kde chceš vidět pokroky .. např -> Pas .. a takhle si udělej další sloupeček kde napíšeš například břicho , pak další kde budou stehna , další kde bude zadek ... ( a takhle se  měř a do jednotlivích sloupečků zapisuj míry ;)
3 sloupeček --> poznámky ( sem by sis měla psát své poznámky například s čím jsi a nejsi spokojená a co chceš vylepšit )

takovéhle zápisky jsi dělej cca každých 14 dní .. , ale je jen na tobě po kolika dnu se chceš měřit :))

4) FOTKA !

to už je jen na tobě , ale některým lidem pomáhá když si na lednici ( např .. tam ji máš pořád na očí kdikoliv chceš jíst) dáš fotku nějaké modelky .. například ... nebo nějaké hubené dívky kterou máš jako svuj VZOR .. kdikoliv se přiblížíš k lednici a podíváš se na tu fotku .... budeš mít ješte větší chuť  pokračovat v hubnutí ;)

5) CVIČ

nemusíš , ale pokud by jsi cvičila .. kila by šla rychleji dolů ... tím nemyyslím pár nudných cviků doma u televize , ale například jít si zaběhat ven .... nebo se jen tak projít .. případně jít cvičit do fitka ;)

6) NEKUPUUJ SI SLADKÝ

Určitě víš že sladký věci jsou moc dobré , ale uvědom si že právě díky těmhle věcem máš takoví tělo jaký teď máš =/ ... je potřeba aby jsi tyhle " SLADKOSTI " ze svího jídelníčku URČITĚ smazala !!! ... jinak je to o ničem ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama